YAC (Yet Another Cleaner)

YAC'ı silemiyorum.IObit Uninstaller programında ''Tüm Programlar'' listesinde kutu gibi birşeyin üstünde YAC'ın logosu var. Silmek istediğimde Güçlü Tara'ya tıklıyorum ve artıkları da silemiyorum hem de YAC'ı da silemiyorum. Yardım eder misiniz?

kullanici84001 kullanici84001 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    YAC programını kaldırmanın yolu aşağıdaki linkte anlatılmıştır. IObit Uninstaller'da YAC programını kaldırmak istediğinizde aldığınız hatanın tam olarak ne olduğunu söylerseniz ona da yardımcı olmaya çalışabilirim.

    YAC Yet Another Cleaner nasıl kaldırılır?

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

       program ekle kaldırdan silmeniz gerekmektedir uobit unnistellere gerek yok hem oprogram bilgisayarınızı yavaşlatabilir

      mehmet0607 mehmet0607 (1)