Yandex siteler ayrı sekmede açılıyor açılmasın?

Yandex siteler aynı pencerede açılsın?

Yandex siteler yeni pencerede açılmasın?

Yandex tek pencere nasıl yapılır?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yandex arama motoru girdiğiniz siteleri yeni sekme ile açılması sinir etme noktasına getirebiliyor. Tek sekmede açılma ayarlarını bulmakta zorlanan kullanıcılar olabiliyor ve (ayarlar) kısmında ne kadar arasalarda bulamıyorlar.

    bu sorunu ayarlamak çok kolay bir işlem fazla zaman kaybetmeden hemen düzeltebilirsiniz.

    Yandex'de oturum açmanız gerekiyor (oturum açıksa bu işlemi yapınız) kayıtlı değilseniz yandex yüklü olmasi gerekmekte.

    Yandex siteler ayrı sekmede açılmasın?

    ilk olarak vereceğimiz link adresine giriş yapmanız gerekmekte ayarlara giriş linke tıklayın .

    • arama ayarları bölümü gelecek ve biraz aşa kaydırın (mavi renk) ile yazılmış (arama sonuçları) üstüne tıklayın ve giriş yapınız.
    • ve yine ekran gelecektir (sonuç sayfası) yazacaktır ve aşada seçilmiş seçenekler var .

     (yeni pencerede) —  (aynı sayfada)

    yeni pencerede olarak seçili göreceksiniz (yeni pencerede) seçeneğini kaldırın (aynı sayfada) yazanı seçiniz.

    • ve seçtiniz biraz aşada (kaydet ve aramaya geri dön) basıyoruz ve yandex yeniliyoruz veya kapatıp açınız.

    ve arama yaptığınız siteler aynı pencerede açılacaktır yeni sekme ile uğraşmayacaksınız.

    bl4lev bl4lev (790)