Yandex tarayıcısının çevirisi YouTube sayfasını çevirmiyor?

Yotuubede yabancı dilde yazan yorumları yandex tarayıcısının çevirisiyle çeviremiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

zogol0 zogol0 (1)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yandex tarayıcı içinde

    • Ayarlar > Araçlar  > Çevir

    seçeneğini denedin mi? Bazen çeviri baloncuğu otomatik olarak gelmez. Yukarıdaki adımlardan çeviriyi açabilirsin.

    hakan hakan (15424)
    8 ay önce cevaplandı

    • maalesef çevir diyince çevrildi diyor ama yabancı yazılı yorumlar hala yabancı dil powerxitinia 8 ay önce