Yasaklanmış Torrent sitelerine giremiyorum

Yasaklı Torrent sitelerine nasıl girebilirim? 1 hafta öncesine kadar yasaklı site yoktu şimdi yasaklanmış hiç bir sayfasına giremiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

kullanici455640 kullanici455640 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yasaklanmış Torrent sitelerine ve çoğu yasaklı sitelere DNS değiştirerek girebilirsiniz.

    En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir? (Buradan tercih edilen DNS sunucuyu kullanın)
    Android cep telefonlarda ve Android Tabletlerde DNS nasıl değiştirilir?
    iPhone DNS değiştirme
    Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?
    Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

    DNS değiştirmek çoğu zaman sorunu çözer. Fakat bazı siteler sadece DNS değil, servis sağlayıcılar tarafından farklı yöntemler ile yasaklanır. Bu durumda VPN kullanmak durumu çözecektir.

    Bu durumda ZenMate kullanabilirsiniz: ZenMate nedir, nasıl kullanılır?

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      çok teşekkür ederim zen mate ile sayenizde çözdüm

      kullanici455640 kullanici455640 (3)