Yaşanan yoğunluk sebebiyle n11.com'a şu an ulaşamıyorsunuz. Birkaç dakika sonra yeniden deneyebilirsiniz.

N11.com'a girdiğimde hata mesajı alıyorum. Aldığım hata mesajı şu şekilde: Yaşanan yoğunluk sebebiyle n11.com'a şu an ulaşamıyorsunuz. Birkaç dakika sonra yeniden deneyebilirsiniz. En kısa sürede bağlantı sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    N11.com'a bu gece saat 02:00'den beri "yoğunluk sebebiyle n11.com'a şu an ulaşamıyorsunuz" hatası yaşanıyor. Yaşanan bu hata n11.com'un sunucularında geçici bir problem olduğunu gösteriyor. N11 yetkilileri problemin farkındalar ve düzeltmek için uğraşıyorlar.

    Örneğin bende sorun düzeldi, ancak sizde hala devam ediyorsa sorunun düzelmesini beklemelisiniz. "Yaşanan yoğunluk sebebiyle n11.com'a şu an ulaşamıyorsunuz." hatası en kısa sürede düzelecektir.

    omercik omercik (9418)