Yeni açtığım e posta adresimi açamıyorum .

Yeni  açtığım  e posta   adrsimi   açamıyorum .

Kayıt   işlemini   yapıyorum    son   olarak   sözleşme   kabulu   tıkladığımda   " bu    site   gecici   olarak   kullanımyor "  diye   uyarı   çıkıyor  .

Almaya    çalıştığm    adresi   açmaya   çalıştığımdaysa     ( Yanlış  parola  ve  adres  )  yada  çok   yanlış  parola  gerimenizden  dolayı  engellendi  diyor .

Adres   doğru  şifre  doğru  fakat  açılmıyor  .

Hatamı  yaptım  diye  başka  adreste  başka  almaya   çalıştım  yine  aynı  .

Deli  olacağım  .   Sebep  ne  olabilir ?   Yardımcı   olursanız  çok  sevinirim ...

mat7 mat7 (336)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    senin yerinde olsam  hiç o hesapla uraşamm  yeni bir hesap açmak çok kolay gmail tavsiye ederim çok kullanışlı

    fazla hata vermiyor hotmail gbi değil

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Hotmail ağız alışkanlığı olmuş , her hangi bir resmi bilgi verme bir anında e-posta verirken hotmail daha kolay geliyor akla . Bu yüzden hotmail dan almak istiyorum . Fakat niye bu hatayı alıyorum çözemedim . mat7 8 yıl önce
    • modemi resetle ( modem elektiriğini kes) yeniden ver öylde resetlenmiş olur tarayıcı sıfırla öyle dene açılması gerekir candan 8 yıl önce
    • o hata bendede olmuştu bir ara sonra düzeldi sık e posta açmıştım ondan oldu diye aklıma geliyordu candan 8 yıl önce
    • Maalesef modemim her akşam yatmadan fişini çekerim otomatik olarak resetleniyor zaten. Hala şu uyarıyı alıyorum ( Yanlış bir hesap adı ya da parolayla çok sayıda oturum açma girişimi yaptınız. ) Çıldıracağım ... mat7 8 yıl önce