Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı drone tavsiyesi

Giriş seviyesi en iyi drone hangisidir?

Yeni başlayanlar için en iyi drone hangisi?

Yeni başlayanlar için en iyi uygun fiyatlı drone hangisidir?

Yeni başlayanlar hangi drone alınmalıdır?

Drone tavsiyesi 2016

Uygun fiyatlı drone tavsiyesi 2016

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Drone nedir?

    Drone, uzaktan kontrol edilen insansız hava araçlarına denir. Drone'lar günümüzde çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ticari, askeri, gözlem gibi çeşitli alanlarda kullanılan drone'lar, son dönemlerde kullanıcıların oldukça fazla ilgisini çekiyor.

    İnsanların drone'lara olan bu ilgisi, çinli firmaları her zamanki gibi harekete geçirmiş gibi gözüküyor. Piyasada çok sayıda drone üreticisi ve buna bağlı olarak sayısız model bulunuyor. İçerisinde dahili olarak kamera bulunan, 4K video çekim ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekebilen drone'ların yanı sıra standart bir uçuş sergileyebilen drone'larda piyasada mevcut.

    Drone'ları stabil bir şekilde uçurmanın oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda yapılması gereken en mantıklı hareket giriş seviyesi mini bir drone satın almak. Piyasada oldukça fazla drone modelinin bulunduğunu düşünürsek kullanıcıların seçim yapması bir hayli zor olacaktır. Peki yeni başlayanlar için en iyi uygun fiyatlı drone hangisidir? İşte cevabı.

    Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı drone tavsiyesi

    1. Ladybird V2 Multikopter
      uygun-fiyatli-drone-tavsiyesi
      Özellikler
      ​ • Motor: 0720RN57A-9M-130NL52
       • QR Ladybird Alıcı: RX2634H-D
       • Pil: 3.7V 240mAh
       • Boyutlar: 8.5 x 8.5cm
       • Yükseklik: 3cm
       • Uçuş süresi: 9-10 dk
       • Max radyo menzili: 30m
       • İki farklı mod: Başlangıç / Rolling
      Fiyat: 139TL

    2. CX-30 Mini Boy Multikopter
      uygun-fiyatli-drone-tavsiyesi
      Özellikler
       • 4 kanallı, 3 farklı hız modu
       • 6 eksenli dahili gyro
       • İleri geri, sola sağa yatış
       • Sola sağa manevra
       • Takla modu
       • Düşük batarya seviyesi korumalı
       • Pervane korumaları
       • Uçuş süresi: 5-6 dakika
       • Şarj süresi: 50 dakika
       • Maksimum kontrol mesafesi: 20-25 metre
       • Batarya: 3.7V 500mah
       Fiyat: 149TL

    3. RCX XX6C Gece Görüşlü Quadcopter
      uygun-fiyatli-drone-tavsiyesi
      Özellikler
       • 4 kanal, saga-sola yatay hareket, yukarı-aşağı, sağa-sola, ileri-geri
       • 45 dakika Şarj, 10 dakika uçuş süresi.
       • 50m menzil.
       • Gyro teknolojisiyle stabil uçuş, havada asılı kalabilme özelliği
       • Helikopter pili: 3.7V 600 mAH Li-Po
       • Yanıp sönen LED ışıklar
       • USB şarj kablosu.
       • 0.3 MP Kamera (Harici)
      Fiyat: 229TL
    brsozl brsozl (1961)