Yeni bilgisayar aldım ancak çok kasıyor

ARKADAŞLAR  ben yeni bilgisayar aldım casper D200 nirvana

yüklü beklek 4 gb 64 bit işletim sistemi x64 tabanlı işlemci

işletimci intel R celeron R cpu j3060 @ 1.60 ghz .1.60 ghz

windows 10 home single language kulalnıyom

bu bilgisayara ekran kartı takılımı ekran VGH  yazıyor acıldımı cok kasıyor bilgisyar yardımcı olursanız sevinirim lüt fen kasmasın facebook da bizl ezor geziyozuyom filimleri tak ekran izleyemiyom yardım edin ne yapmmalazım

yenile yenile (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    pc ekran kartı değişir fakat bu işlemi bir uzman yapabilir pc yi yeni almışınız daha facebook youtube gibi sistelerde donmalar olabiliyor normal bu internete bağlanmadan bilgisayarda normal işlemlerde bir kasma yoksa sorun yoktur

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarıma girerek Aygıt Yöneticisi bölümüne gelin.Açılan ekrandan Görüntü Bağdaştırıcıları kısmını genişletin.Burada bilgisayarınıza takılı tüm ekran kartları listelenir.Görüntü Bağdaştırıcıları kısmında sarı ünlem işareti veya Standart Grafik Bağdaştırıcısı gibi bir yazı var mı?

      Eğer ekran kartınız bilgisayarınız tarafından tanınmamışsa grafik içeren tüm işlemlerde yavaşlık yaşarsınız.YouTube video izlemek te grafik gerektirdiğinden ekran kartının tanınmış olması önem arz eder.

      Ayrıca Aygıt Yöneticisinin fotoğrafını bize yollayabilirsiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)