Yeni facebook sayfasını açamıyorum

Facebook  sayfası  açmak  için  Outlook  hesabı  açtım  sonra  facebok  koyddolmak  için  geren  blgileri  girdim  koydola   tıkladığımda  alta  şu  uyarı  çıktı    (  Error Sending Email: Could not send confirmation email. Please check the email address and try again.  ) aynı   adresle   facebook  sayfasını   açmaya   çalışıyorum   açamıyorum  şifrenizmi  unutunuz  diye  uyarı   çıkkıyor  .  Bunun   sebebi   nedir    acil     yardım  edermisiniz  lütfen  .

mat7 mat7 (341)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer kayıt işlemi gerçekleşmediyse, mail adresiniz ve gereken diğer bilgilerle tekrar üyelik almaya çalışınız.

    Kayıt işlemini tamamladığınıza eminseniz ve onay maili alamıyorsanız, Facebook'un böyle sorunlar için bir çözüm sayfası var. Sorununuzu bildiriyorsunuz ve size yardımcı oluyorlar.

    Facebook Hesabınızı Onaylamak İle İlgili Sorunu Bildirin

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler . mat7 9 yıl önce
    • Rica ederim umarım sorununuz çözülür. utkubayat 9 yıl önce