Yeni Metin Belgesindeki yazılarım yanlışlıkla silindi . Bu yazıları nasıl geri getirebilirim ?

Yeni Metin Belgesindeki yazılarım yanlışlıkla silindi .  Bu  yazıları nasıl geri getirebilirim ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    çok önceden masa üstünde kaytlı ise sistem geri yükleme ile geri getirebilirsini herhangi bir siteden indirdiyseniz tekarar indirirsiniz

    anlık yazdıysanız ve yazıları sildiyseniz  malessef dönüşü yok

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler . Not aldığım sayfaydı . mat7 7 yıl önce

    Silinen dosyalar nasıl geri getirilir? (tıkla)

    Recuva 1.53 İndir (tıkla)

    Önemli: Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz (Gezginler sitesinin ikazıdır).

    Edit:

    Alttaki filtre ve seçimleri kullanırsan bulunacak çok sayıda dosya içerisinde kaybolmaz, aradığın dosyayı daha kolay bulursun.

    Not: Eğer dosyayı simenin üzerinden çok zaman geçtiyse ve bu geçen zaman içerisinde sabit diskinin aynı bölümüne başka yazımlar/kayıtlar olduysa kaybettiğin dosyayı bularak geri kazanma ihtimal ve şansın azalır. Bu sebeple geri kazanma girişimlerinde çabuk olmak lazım.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim . Fakat bilgisayarım eski bir bilgisayar ve bu programın risklerini göze alamam . Başka yolu yok mudur ? mat7 7 yıl önce
    • Bu programın hiçbir riski yok. Belki en güvenilir bir kurtarma aracıdır. Serbest lisanslı, açık kaynak kodlu'dur ve bu tür programlarda virüs olmaz. Sen sadece yükleme sırasında tastik (onay) istenen satırlara dikkat et yeter. Bu şekilde programa eklenmiş olabilecek fazladan/istenmeyen programın birlikte yüklenmesine engel olursun. Sonuç olarak Recuva, konusyla ilgili en güvenilir ve en iyi sonuç elde etme kabiliyetine sahip programlardan biridir. İçin rahat olsun. Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce
    • Eğer dikkat etmeden otomatik ve hızlı yükleme yaparsan belirttiğim istenmeyenler beraberinde gelebilir. Dikkatli bakacak, ve şunu bunuda yükleyeyimmi gibi satırlarda default haliyle tastikli olanların tastiklerini mouse ile tıklayarak iptal edeceksin, hepsi bu kadar. temmuz 7 yıl önce
    • Yükledim ve dediğiniz gibi hiç kutu işaretlemedim yüklerken şuan fazlalık bir şey yüklendi gibi görünmüyor . Ve sayfamı bulmak için tarama yaptım bir sürü şey çıktı fakat aradığım sayfa çıkmadı bu nasıl bir durum sizce ? mat7 7 yıl önce
    • Mesajımı editledim; arabirimden iki resim paylaştım (İngilizceside farklı değil). O resimlerdeki ayarlar ile arama yaparsın. temmuz 7 yıl önce
    • İkinci resimde C: seçimini silinen metin dosyası masaüstünden silinmiştir varsayımıyla yaptım. Farklı bir yerden silmişsen sen seçimini ona göre yaparsın. temmuz 7 yıl önce