Yeni Wi-Fi adaptörü ile " bu ağa bağlanılamıyor " hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

Merhaba, ben dün PC için yeni bir Wi-Fi adaptörü aldım. Wi-Fi geliyor Wi-Fi'ı açabiliyorum ancak " bu ağa bağlanılamıyor " hatasını alıyorum, nasıl çözebilirim?

emir3467 emir3467 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    şuna bakabilirsin:

    bu ağa bağlanılamıyor

    ya da şöyle yapabilirsin:

    komut istemini yönetici olarak çalıştır eğer bilmiyorsan:

    Windows 10'da komut istemi yönetici olarak nasıl çalıştırılır?

    sonra bunları yaz sonra teker teker entere bas:

    1.netsh int ip reset a.txt (entere bas)

    2.netsh winsock reset(entere bas)

    3.netsh winhttp reset proxy (entere bas)

    4.netsh advfirewall reset (entere bas)

    5.ipconfig /flushdns (entere bas)

    sonra da bilgisayarı yeniden başlat.

    monodrax monodrax (58)