Yorumlar doğrulanmadı. Business Google uyarısı

Merhabalar,

google işletmede yorumlar kısmında Yorumlar doğrulanmadı. uyarısı ile karşılaşıyoruz. Yorumların doğrulaması için birşey yapmalı mıyız? Baktığımızda böyle bir onay kısmı bulamadık. Yardımcı olursanız seviniriz. Bayramın sonuna geldik ama yinede kutlu olsun.

hikmetyy hikmetyy (5)
2 hafta önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Yorumlar Google tarafından doğrulanmaz ancak Google, sahte içerikleri kontrol eder ve tespit ettiği sahte içerikleri kaldırır."

    Diyor Google. Yorum doğrulama diye bir şey yok. Bu bir hata değil.

    Yorumların başında "Yorumlar doğrulanmamıştır" yazması normal bir uyarıdır.

    hakan hakan (15424)
    1 hafta önce cevaplandı