Younow yayınları açılmıyor

Youtubede, Facebook'ta vs. rahatça video izleyebiliyorum ama Younow da açılmıyor kablolu internet kullanıyorum.

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şuanda test için girdim, Younow yayınlarını izleyebiliyorum.Aşağıdaki seçenekleri deneyebilirsiniz.

    • Adobe Flash Player güncelleyin. (Windows 10 kullanıyorsanız işletim sistemini güncelleyin, Adobe flash player otomatik güncellenecektir)
    • Tarayıcınızı Güncelleyin (Genelde tarayıcılarda Seçenekler veya Ayarların arından Hakkında kısmında otomatik güncelleştirmeler denetlenir ve yüklenir.)
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      bu sorunu bugün yazdığın için cevap vereceğim bugün younow'da sadece sende değil herkesde donmalar oldu çünkü younow'a küçük bir güncelleme geldi ve sadece sorun bu değil 10larca kişinin yayını düştü o yüzden bunu dert etme bu sorun sadece sende değil kısa zaman içerisinde düzelecektir

      nizi666 nizi666 (179)