Your PC needs to be repaired hatası

Lenovo windows 8 puro işletim sistemi laptop açılışta  mavi ekran "Your PC needs to be repaired" error using the Win8 şeklinde bir yazı geldi  ve kilitlendi.

Your PC needs to be repaired hatasının çözümü nedir?

can1965 can1965 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Your PC needs to be repaired hatasının çözümü için Windows 8 işletim sistemini onarmanız gerekiyor.

    Windows 8 DVD'si ile bilgisayarı açmalı ve Onarma işlemini başlatmalısınız.

    Windows 8 DVD'si ile sistemi açtıktan sonra karşınıza  Repair your computer / Bilgisayarınızı onarın seçeneği gelecektir.

    Your PC needs to be repaired hatasının çözümü için şunları yapın:

    1. Bilgisayarı Windows 8 DVD'si  veya USB'si ile açın.
    2. Klavye ve dil seçiminden sonra gelen ekranda Repair your computer / Bilgisayarınızı onarın seçin.
    3. Daha sonra Troubleshoot / Sorun gidermeyi seçin
    4. Sorun giderme ekranında Advanced options seçeneğini seçin.
    5. Daha sonra Automatic Repair / Otomatik onarmayı seçin.
    6. Bu işlemden sonra Windows 8 açılacaktır.

    Ayrıca hata ekranında bir kaç kez doğrudan kapatır ve açarsanız Otomaik kurtarma kendiliğinden başlayacaktır.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • pc ilk alırken DVD yoktu kendim kurtarma filaşh yaptım hangi tuşlarla bıosa girecem onu bulamadım ben can1965 9 yıl önce
    • F12 normalde Lenovo cihazlarda Açılış önceliği belirlediğiniz tuştur. hakan 9 yıl önce