Youtube açıkken oyun niye yavaşlar ?

Arkadaşlar merhaba age of mitoloji ile youtube açık oldu halde oyun yavaşlıyor niye olabilir

cpu i3 540

ddr3 ram 4gb

ssd 512gb

ekran kartı 1gb

windows 10

andromobil andromobil (74)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube gibi siteler online video akışı sağlar. Online video akışı elbette internetin yavaşlamasına sebep olur. Çünkü video normalden fazla internet trafiği oluşturur.

    Yine Youtube içindeki video tarayıcıya entegre video oynatıcı da görüntülenilir. Bu da Chrome, Firefox, Edge gibi tarayıcıların daha fazla RAM, daha fazla CPU kullanmasına sebep olur.

    Eğer sistem yeterli değilse Youtube açıkken aynı anda oyun oynuyorsan oyunlarda yavaşlama olması son derece normaldir.

    hakan hakan (15424)
    11 ay önce cevaplandı