YouTube'da sürekli daha fazla yükleyine basmadan tüm videoları/yorumları görmek?

Hepsi tek seferde nasıl gözükür?

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @misty cevap veren olmamış, maalesef YouTube'da böyle bir özellik yok. Bizde olmasını isterdik ama yok, tıklayıver ne olacak :)

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Vlog videolarına bir müzik koyuyorlar altına yazılan 4858959298956 yorumda şarkının adını yazan olmuş mu diye arıyorum. @toprak34 misty 7 yıl önce
    • @misty :) :) bende arıyorum maalesef keşke olsa :( toprak34 7 yıl önce