YouTube'dan video izlerken tablet donuyor

Youtubede herhangi bir video izlerken donuyor ve tableti yeniden başlatmak zorunda kalıyorum ekran donuyor

Ne yapmalıyım?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    YouTube videosu mu donuyor yoksa tabletin mi donuyor? Yani donma olduğu zaman YouTube'dan çıkamıyor musun? Yahut tableti herhangi bir şekilde kullanamıyor musun?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho video donunca tabletde donuyor kullanamıyorum tabletş sadece 2 oyunum var 😐 ozgurlol 5 yıl önce
    • Sistem bakımı ve antivirüs uygulamaları varsa onları kaldır bakalım. @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho antivirüs olmadanda oluyor ozgurlol 5 yıl önce
    • Sen tabletine bi format at o zaman. RAM'in düşükse de antivirüs falan yükleme. Öyle fazla ağırlaştırmaya gerek yok tableti @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho 2gb ram 16gb depolama daha yeni format atmıştım ozgurlol 5 yıl önce
    • Kullanım alışkanlıklarını biraz değiştir. İş mobil cihaz olunca pek bi çözümü olmuyor maalesef. omercik 5 yıl önce
    • nasıl yani animasyonları mı kapatayim¿ ozgurlol 5 yıl önce
    • Donmasına sebebiyet verecek olan şeyleri yapma. Mesela ne yaptıktan sonra donmaya başladı? Artık onu yapma. Bazı şeyleri sen kendin bulacaksın. Her zaman için "şuraya sorayım" kafasında olmamalısın. Tabletinin başına ne geldi, ne gelmedi bunu biz bilemeyiz tam olarak. @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • Bende bilmıyorum neden oldugunu tablet hiç düşmedi . :( ozgurlol 5 yıl önce

    Ben Android işletim sistemlerinden çok anlamam ama herhalde bu hallerde cihazda virüs taraması yapılmalı, zararlı yazılımlar temizlenmeli, tarayıcılar sıfırlanmalı eğer yotube uygulaması kullanılıyorsa bu uygulama yeniden yüklenmeli, sistemde problemlere yol açma ihtimali olan programlar gözden geçirilmeli ve gerekirse kaldırılmalı, cihaz diski çok doluysa temizlik yapılmalı ve cihazı rahatlatacak en azından, yer açılmalı, bunların hiç biri problemi çözmezse fabrika ayarlarına dönülmeli.

    temmuz temmuz (12505)