Youtube' de HD video izlemiyorum

Arkadaşlar ben genellikle HD video izleyemiyorum. Genellikle 480p- 240p arasında değişiyor. İnternetle alakalı bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Ne yapabilir yardımlarınızı bekliyorum.

enes7534 enes7534 (13)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    internet adil kullanım kotasına bağlı olarak 50 gb download dan sonra hız 1 mb iniyor, buna bağlı bir yavaşlık söz konusu olmuş olabilir.

    mirzaligunes mirzaligunes (56)
    8 yıl önce cevaplandı

      Çözünürlük seçenekleri aktif değil veya yüksek çözünürlüklerde farklı sorunlar yaşıyorsanız bilgisayar kaynaklı bir sorun olabilir. Fakat anladığım kadarıyla internet hızınızla alakalı bir durum var ortada. İnternet servis sağlayıcınızla görüşmenizi tavsiye ederim.

      brsozl brsozl (1961)
      8 yıl önce cevaplandı

        Ekran kartın güçlü olmayabilir yeni bir bilgisayarsa bundan şüphelenme.

        ataberkthepro ataberkthepro (99)