YouTube eski sürüme geçme - 2019

YouTube eski sürüme nasıl geçirebilirim? Bilgisayarımda YouTube eski haline döndürmek istiyorum nasıl yaparım?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube, eski sürüme geçmeyi artık kaldırdı ama yine de eski haline döndürmenin bir yolu var. Tarayıcınıza ekleyeceğiniz bir eklenti sayesinde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

    YouTube eski sürüme nasıl döndürülür?

    Eğer YouTube'u hala eski tasarımında kullanmak istiyorsanız YouTube Classic eklentisi sayesinde bunu yapabilirsiniz.

    YouTube Classic - Google Chrome

    YouTube Classic - Mozilla Firefox

    YouTube Old Design - Opera

    Kullandığınız tarayıcıya uygun YouTube eski haline döndürme eklentisini yukarıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz.

    YouTube Classic eklentisi nasıl kullanılır?

    1-) Google Chrome için:

    1. Eklentiyi "Chrome'a ekle" butonuna tıklayarak tarayıcınıza kurun.
    2. Kurduktan sonra https://www.youtube.com sitesine gidin.
    3. Ardından sağ üst kısımdaki eklenti çubuğundan YouTube Classic eklentisine 1 defa tıklayın.

    Şimdi sayfa otomatik olarak yenilenecek ve YouTube eski haline dönecektir. Artık YouTube'u bu şekilde kullanabilirsiniz.

    2-) Mozilla Firefox için:

    1. "Firefox'a ekle" butonuna tıklayarak eklentiyi tarayıcıya yükleyin.
    2. Yükledikten sonra https://www.youtube.com sitesine gidin.
    3. Şimdi sağ üst kısımdaki eklenti çubuğundan YouTube Classic eklentisine tıklayın.
    4. Açılan küçük pencerede "Mode" seçeneği yeşil olmalıdır. İsterseniz onu tekrar kapatabilirsiniz.

    firefox youtube classic

    Firefox'ta bu şekilde YouTube'u eski halinde kullanabilirsiniz.

    3-) Opera için:

    1. "Opera'ya ekle" seçeneğine tıklayarak eklentiyi tarayıcıya yükleyin.
    2. Ardından https://www.youtube.com sitesine gidin.
    3. Eklenti çubuğunda Youtube Old Design eklentisine tıklayın.
    4. Açılan küçük pencereden "Old Layout" seçeneğini seçin. Seçtikten sonra sayfayı yenileyin.

    opera youtube old layout

    Sayfayı yenilediğiniz zaman artık Opera'da YouTube'u eski tasarımında kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)