YouTube "Kanalınız henüz görüntüleme almamış." sorunu, Analystatics istatistikleri görünmüyor?

Youtube' de yeni kanal açtım. Para kazanma özelliğini de açtım, video da yükledim ki şuan 29 görüntülenme diyor ama "Analytics" kısmına gittiğimde böyle uyarı çıkıyor. Ne yapabilirim görünmesi için? Yardım ederseniz sevinirim.

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yapmanız gereken bir şey yok.YouTube Analystatics 2-3 gün geriden gelir.Siz kazancınızı gününde göremezsiniz.

    YouTube kazancınızı anlık olarak takip etmek isterseniz Adsense hesabınızın olması gerekli.YouTube para kazanma özelliğini bir partner şirketi aracılığıyla açtıysanız, Analystatics üzerinden kazançlarınıza bakabilirsiniz.Adsense üzerinden açtıysanız adsense panelinden YouTube izlenmelerine ve kazancınıza güncel olarak takip edebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çok Teşekkürlerr. kenanftl 8 yıl önce

    ben de kanalımı adsense üzerinden açtım   kanalımda fazla görüntüleme almadığı için youtube da alt bi kanal açtım bu kanal üzerinden videolar paylaştım ve videolarım 12 bin izlenme aldı  ama analystatic de kanalınız henüz görüntülenme almamış diyor  adsenseden de takip edemiyorum adsense hesabım  ana kanalımın reporlarını gösteriyor alt kanalımın raporlarına nasıl bakabilirim yardım ederseniz sevinirim

    kerimkmk kerimkmk (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Alt kanalınızıda adsenseye bağladınız mı? ismailsarp 8 yıl önce