Youtube kasma sorunu

 Windows XP bilgisayarda Youtube çok yavaş.  Videolar kasıyor, sürekli takılmalar oluyor. Youtube'deki kasma sorununun çözümü nedir?

turkumtc turkumtc (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows XP, artık söylemedin pek manası yok ama artık tarih olmuş bir işletim sistemi. Fakat pek çok kullanıcısı var.

    Youtube kasma sorunun çözümü için şunları denemelisiniz

    • Farklı bir tarayıcı kullanın. Chrome kullanıyorsanız, Firefox ile deneyin. Sorun devam ediyor mu kontrol edin.
    • Internet hızınız normal mi? Kaç Mbit bağlantınız var? Kota aşımı söz konusu olabilir mi? Bunları kontrol edin. Adsl Hız testi için tıklayın.
    • Sorun sadece Youtube'de mi? Başka video sitelerinde takılma var mı? Örneğin Dailymotion'da sorun var mı? Dailymotion.com için tıklayın.
    • Youtube 'da gezerken başka programlar açık mı? Açıksa kapatın.
    • Bilgisayar genel olarak yavaş olabilir. Gereksiz programları kaldırın.
    murat murat (12492)