Youtube kullanıcı adını nasıl değiştirebilirim?

Youtube kullanıcı adını nasıl değiştirebilirim?

Youtube kullanıcı adını değiştirmek mümkün mü?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube kullanıcı adını değiştirmek mümkün değildir. Şuan için youtube sistemi kullanıcı adı değiştirmeye izin vermemekte. Fakat eğer Google+ hesabınız varsa Youtube kullanıcı hesabınızı Google+ ile birleştirebilirsiniz.

    Bunu yaptığınızda Google+ bilgileiniz Youtube hesabınızda görüntülenmeye başlar. Eğer Google+ üzerinde bilgilerinizi değiştirirseniz, örneğin adınız ve profil fotoğrafınız gibi, youtube hesabınıza bu değişiklik yansır.

    pelinny pelinny (863)