YouTube Red nedir?, YouTube abonelik sistemi nedir, nasıl kullanılır?

YouTube Red nedir?

YouTube abonelik sistemi nedir?

YouTube reklamsız olarak dolaşmayı sağlayan YouTube Red (Abonelik) hizmeti ne zaman başlayacak ve ne kadar olacak?

YouTube abonelik sistemi aylık kaç para olacak?

YouTube ücretsiz reklam engelleme nasıl yapılır?

Adblock nedir nasıl kullanılır?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube dünyada en çok izlenen ve en çok video paylaşılan bir video paylaşım platformudur.YouTube tamamen ücretsizdir ve kullanıcılardan para taleb etmemektedir.Ancak bu kadar büyük bir servisinde ayakta durabilmesi için bazı kaynaklara ihtiyaçları var.YouTube gelirlerini de reklamlar üzerinden sağlıyor.Bazen bu reklamlar o kadar çok oluyor ki kullanıcı reklamlarda rahatsız olabiliyor.Örneğin 1 saatlik bir video izlemek istediğinizde karşınıza 8-10 adet reklam çıkartabiliyorlar.

    YouTube videoları reklamsız izlemek isteyen kullanıcılar için yeni bir servis çıkartmaya hazırlanıyor.Bu servisin adı da YouTube Red olacak.

    YouTube Red nedir?

    YouTube abonelik sistemi nedir?

    YouTube Red isimli servis sayesinde YouTube de hiçbir reklam görmeden tüm içerikleri izleyebileceksiniz.Ancak tabiki bunun bir ücreti var.YouTube Red isimli servis abonelik olarak satılacak ve ayda 10$ gibi bir fiyatta olacak.10$ Türk lirası ile 30-31 Lira gibi bir fiyat yapıyor.YouTube Red isimli servise abone olanlar YouTube reklamlarını görmeden video izleyebilecekler.

    YouTube Red servisi 22 Ekim 2015 tarihi itibariyle kullanıma açılacak.Ancak şimdilik sadece USA bölgesinde olacak, ilerleyen tarihlerde tüm ülkelere yayılacaktır.

    YouTube reklamlarını ücretsiz olarak nasıl engellerim?

    Diğer yandan YouTube reklamlarını engellemenin ücretsiz bir yolu da var.Adblock isimli eklentiyi eklerseniz YouTube reklamlarını görmeden tüm içeriğe ulaşabilirsiniz.

    Adblock isimli eklenti sayesinde sadece YouTube de değil birçok sitede hiç reklam ve popup denilen birden açılan pencereler görmeden içeriklere ulaşabilirsiniz.

    Adblock eklentisi Google ChromeMozilla FirefoxOpera gibi tarayıcılara ekleyebilirsiniz.

    Google Chrome tarayıcısı üzerinden Adblock eklentisini yüklemek için tıklayınız.

    Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinden Adblock eklentisini yüklemek için tıklayınız.

    Opera tarayıcısı üzerinden Adblock eklentisini yüklemek için tıklayınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)