Youtube tüm aboneliklerden nasıl çıkılır?

Youtube tüm aboneliklerden çıkmak istiyorum.  Yaklaşık 200 tane kanala abone olmuşum fakat farkında değilim. Hepsinden tek tek abonelikten çıkmak yerine tek tıklama ile tüm youtube aboneliklerinden nasıl çıkabilirim?

Anonim Anonim (156)
8 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube tüm aboneliklerden tek tıkla çıkmak mümkün.  Daha önce javascript ile Youtube tüm aboneliklerden çıkma işlemine dair bir paylaşım yapmıştım. Şimdiki yöntem ile Chrome tarayıcısı üzerinden eklenti ile anlatacağım.

    Öncelikle bu işlem PC yani bilgisayar üzeriden yapılmalı. Telefon için maalesef şuan bir yöntem yok.   Youtube tüm aboneliklerden çıkma işlemi için bir geliştirici aracı kullanacağız.

     Youtube tüm aboneliklerden çıkma adımları

    1. Öncelikle Automa uzantısını Chrome tarayıcıya buradan ekleyin:
      Automa Chrome Eklentisini indir

    2. Daha sonra şu adrese gidin
       https://www.automa.site/workflow/F6DlcUovwLp2alnVSea5O
      burada bulunan YouTube mass unsubscriber uzantısını  Add to Extension butonuna basarak ekleyin.
    3. Chrome tarayıcını açın ve Automa içindeki YouTube mass unsubscriber uzantısını bulun.
    4. YouTube mass unsubscriber içindeki play düğmesine basın ve script çalışsın.

    5. Bu işlem otomatik olarak sizin için tıklama işlemlerini gerçekleştirecek.

    6. Bu işlem sonunda tüm youtube kanal aboneliklerinden çıkmış olacaksınız.

    alattin alattin (16999)
    8 ay önce cevaplandı