YouTube, Twitter ve Facebook a giremiyorum

YouTube a giremiyorum

Facebook a giremiyorum

Twitter a giremiyorum

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    4 Kasım 2016 itibariyle Facebook, Twitter, YouTube yani sosyal medya sitelerine girilemiyor.Sitelere ulaşılmak istendiğine beklemenin ardından hata sayfasına düşüyor. Sorunun Türkiye de 4 Kasım 2016 tarihi itibariyle gerçekleşen gündem olduğu düşünülüyor.

    Türkiye üzerinden şuanda sosyal medya sitelerine ulaşmak imkansız gibi gözüküyor.

    Yasağı nasıl aşarım?

    Yasağı aşmak için VPN kullanabilirsiniz.Zira VPN servisi kullanıldığında tüm servisler çalışır hale geliyor.

    CyberGhost VPN nedir? Nasıl kullanılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)