Youtube videoları açılmıyor

Arkadaşlar Merhaba,

Bir süredir laptopumda Youtube videoları açılmıyor. Youtube'de video izlemek için bir videoya tıkladığımda siyah bir ekran geliyor. Yükleniyor simgesi beliriyor. Fakat beklememe rağmen video açılmıyor. Video oynatma penceresinde siyah ekran kalıyor. Google Chrome kullanıyorum.

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Youtube güne özel sorun:

    Genel Youtube Videosu açılmıyor için çözüm önerileri:

    Youtube'da Video oynatırken karşılaşılan en yaygın sorunlar aşağıda belirtilmiştir:

    • video başlamıyor (yüklenmiyor)
    • video yavaş yükleniyor
    • video takılı kalıyor
    • video oynatıcıda video yok ve oynatıcı boş

    Belirli videolar oynatılmıyor

    Bazı videoları izleyebiliyorken bazılarını izleyemiyorsanız bu sorunu çözebilecek bir kaç sorun giderme ipuçları aşağıda belirtilmiştir: Her bir ipucunu denedikten sonra videonun oynatılıp oynatılmadığını kontrol edin.

    • Tarayıcınızın sayfasını yenileyin.
    • Videonuzun kalitesini daha düşük bir ayarla değiştirin. Video oynatıcıda oynat seçeneğini tıklamadan ve istediğiniz ayara dönmeden önce ara bellek çubuğunun dolmaya başlamasını bekleyin.
    • Tarayıcınızı en yeni sürüme geçirin.
    • Flash Oynatıcınızı en son sürüme güncelleyin.
    • Önbellek ile çerezleri temizleyin ve videoya tekrar erişmeden önce tarayıcınızı yeniden başlatın.
    • Tarayıcınızda Javascript'i etkinleştirin.
    • Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin.

    Bazen tarayıcınıza eklenen eklentiler video oynatmada sorun yaratabilir. Bu durumda tarayıcınızı resetlemeniz yani sıfırlamanız gerekir.

    Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Sorun hala devam ediyorsa,  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yavaşlatma uygulanıyor olabilir. Bu durumda telefon, tablet ve bilgisayar için VPN uygulaması yüklemek sorunu çözecektir:  En iyi VPN programları linkinden VPN programlarına ulaşabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Chrome 'u resetlemek sorunu çözdü çok teşekkürler. ceyda 10 yıl önce

    Arkadaşlar bende kaç gündür çözümü arıyordum,kendim rastgele bir yöntemle buldum,sağ alt köşedeki saat göstergesine tıklayın,sonra tarih ve saat ayarlarını değiştire tıklıyoruz oradaki seçeneklerden internet saatine gelin,ordan ayarları değiştir ve son olarak şimdi güncelleştir diyoruz bu kadar

    ofmol ofmol (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      abi ben avast kullanıyorum bendede aynı sorun var ama hiçbiri çözmedi yardımcı olabilirmisin

      imampower imampower (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Avast antivirüs programı iyi bir yazılım değil darkcrak 3 yıl önce

      -2

      flash flayer yüklerseniz sorun çözülür

      tahabey4242 tahabey4242 (-9)