Youtube videolarında yeşil ekran

Internet Explorer, Firefox, Google Chrome gibi tarayıcılarınızdan biri ile Youtube üzerinden video izlerken videonun tamamında veya video oynatmaya başladıkta bir süre sonra yeşil bir ekran ile karşılaşabilirsiniz.

Youtube videolarında yeşil ekran ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki çözüm youtube yeşil ekran sorununa çözüm olacaktır.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Youtube videolarında yeşil ekran sorununu çözümü için şunları yapın:

    Youtube'de yeşil ekran olan videoyuz sağ tuşla tıklayın.  Ayarlar seçin.

    Youtube yeşil ekran sorunu

    Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir  seçeneğinin işaretini kaldırın.
    Sayfayı yenileyin.

    Youtube video yeşil ekran sorunu çözümü

    Bu işlemden sonra Youtube yeşil ekran sorunu çözülecek, youtube videoları normal görünmeye başlayacaktır.

    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

      Youtube daki yeşil ekran veren videoyu açıp sağ tıkladım fakat ayarlar bende yoktu. Windows 10 kullanıyorum ondan dolayı değildir herhalde değil mi?

      helpmehelpme helpmehelpme (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Muhtemelen videolar Html oynaıcı ile çalışıyodur. Bundan dolayı ayarlar bölümü sizde yok. Sizdeki sorun başka olabilir. hakan 7 yıl önce

      banada bi kaç kez oldu bu durum

      kullanici744644 kullanici744644 (2)