Youtube Videolarını 720p-1080p izleyemiyorum!!

İnternetimi müşteri hizmetelerinden kontrol ettirdim sorun yok.
Bilgisayarımın donanım ve yazılımları normal olağan şekilde çalışıyor.

Kota aşımım yok. 25Mb İnternet kullanıcısıyım. PC özellikleri 3.33Ghz İşlemci 8GB Ram 2GB Amd Radeon var.

=> Fakat şimdiye kadar izleyebildiğim tüm videoları açtığımda hepsi otomatik olarak 144p olarak görünüyor ve videolar dolmuyor. Başka bir "p" formatı işaretlediğimde bile video dolmuyor.

Anlamış, anlam verebilmiş değilim. Yardım !!!

jackbuba jackbuba (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı sorunu son 1 saattir bende yaşıyorum. Aşağıdaki bağlantıda detaylı bir şekilde anlattım.

    Youtube çok yavaş. Youtube videolar açılmıyor.

    brsozl brsozl (1961)