Yüksek hit alan bir film sitesi yapsam para kazanabilir miyim?

Yüksek hit alan bir film web sitesi yapsam bu işten para kazanabilir miyim?

e3e3e3 e3e3e3 (15)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yüksek hit alan bir site yapsanız elbette para kazanabilirsiniz.

    Burada şöyle bir durum var. Yayınlayacağınız diziler ve filmler  telif hakları ile korunduğundan yaptığınız iş illegal yani yasadışı olacaktır.

    Elbette bu film ve dizilere telif hakkı öderseniz sorun olmaz. Ama yazdığınızdan anladığım pek çok dizi sitesi gibi yasal olmayan yollarsan bu tür yayınlar yapmak.

    Böyle bir işe girişirseniz siza acılması muhtemel davalara ve yasal işlemlere de hazırlıklı olmalısınız.

    cemkara cemkara (4215)