Güvenlik için yüz tanıma programı

Merhabalar uzmanim.net ailesi sizlere birşey sormak/danışmak istiyorum

  1. Bilgisayarım için yüz tarama kilidi koymak istiyorum hakkını veren ve düzgün çalışan bi program var mı?
  2. Lenovo veriface programını bulmuştum bilgisayarım samsung çalışır mı?

Şimdiden teşekkürler.!

bcaggul bcaggul (117)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lenovo veriface Lenovo bilgisayarlar için özeldir. Muhtemelen farklı markalarda çalışmayacaktır. Daha önce samsung bilgisayara yüklemek istediğimde "Veriface sadece lenovo bilgisayarlarda çalıştırılabilir" şeklinde uyarı almıştım.

    KeyLemon programını deneyebilirsiniz. Hiç kullanmadım ama yüz tanıma sistemi ile giriş yapmada oldukça popüler görünüyor. Hem Windows hem de MAC desteği var.

    hakan hakan (15409)