ZenMate VPN mobil çalışıyormu?

Turkcell abonesiyim ve bir süreden beri ZenMate mobil uygulaması ile VPN bağlantısı saglayamiyorum. Son durum nedir?

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Turkcell aboneleri bir süreden beri telefonlarindaki ZenMate mobil uygulaması ile VPN bağlantısı saglayamamaktaydı.

    Problem bugün (29 Aralık 2016) itibariyle ortadan kalkmıştır ve Turkcell aboneleri  yeniden ZenMate VPN bağlantısı saglayabilmektedir (Diğer GSM operatörleri ile alakalı olarak herhangi bir bilgi sahibi değilim.).

    temmuz temmuz (12505)