Zyxel modem sorunu, internete bağlanmıyor

Zyxel modem sorunu

Zyxel modem internete bağlanmıyor

Zeyxel P-1202T10B, P-1302T10B, P-1302T10D modemlerde internete bağlanamıyorum.

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Son zamanlarda birçok kullanıcı Zyxel markasının modemlerinde bir sorun olduğunu ve bu sorun sebebiyle internete bağlanmakta zorluk çektiklerini yazılmış.Hatta birçok kullanıcı günlerdir internete bağlanamadığını söylüyor.

    Zyxel de modemlerindeki sorunu kabul etti ve açıklama yaptı.Açıklama da Dünya genelinde Zyxel modemlerini siber saldırıların olduğu ve bunun neticesinde modemlerde internete girme sorunları, internete çok yavaş girme sorunu, arayüze erişememe sorunları gibi birçok sorunların yaşandığını kabul etti.Ardından Zyxel sorunlu modemlerin modellerini açıkladı ve güncelleme çıkaracağını duyurdu.Güncellemeleri de kısa zaman önce yayınladı.Aşağıdan güncellemelere ulaşabilirsiniz.

    Zyxel'in açıkladığı sorunlu modemler;

    • P-1202T10B
    • P-1302T10B
    • P-1302T10D v2 ve v3 modelleri
    • RT63365 ve MT7505 çipsetli modemler

    Zyxel sorunlu modemler için yayınladığı yeni sürümler (firmware);

    P-1202T10B

    Fimware Linki: Buraya tıklayın

    Firmware yükleme aracı: Buraya Tıklayın

    Yazılım Yükleme talimatı: Buraya Tıklayın

    P-1302T10B

    Fimware Linki: Buraya tıklayın

    Firmware yükleme aracı: Buraya Tıklayın

    Yazılım Yükleme talimatı: Buraya Tıklayın

    P-1302T10D v2

    Fimware Linki: Buraya tıklayın

    Firmware yükleme aracı: Buraya Tıklayın

    Yazılım Yükleme talimatı: Buraya Tıklayın

    P-1302T10D v3

    Fimware Linki: Buraya tıklayın

    Firmware yükleme aracı: Buraya Tıklayın

    Yazılım Yükleme talimatı: Buraya Tıklayın

    Zyxel VMG3312-B10B marka modem kullanıp sorun yaşayanlar buradaki konuya göz atabilirler.

    ismailsarp ismailsarp (6010)