İphone 4 İOS7 "İphone Kapalı" Hatası

İphone 4 İos7 Güncellemesinden Sonra Parola Ekranında Doğru Şifreyi Hatalı Olarak Algılayarak "İphone Kapalı" Moduna Geçiyor.İphone Kapalı-İos 7-İphone 4

frkncnr frkncnr (8)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle aşağıdaki işlemleri yapabilmeniz için iTunes yüklü bir bilgisayar gerekiyor.

    1. iTunes indir adresinde iTunes bilgisayarınızda yüklü değilse yükleyebilirsiniz.
    2. iPhone telefona bağlı olmasın.
    3. iPhonu kapatın. Telefonun üstündeki düğmeye basılı tutun. Ekranda Kapatma uyarını geldiğinde  Ok yönünde kaydırarak telefonu kapatın.
      iPhone kapatma
    4. Bilgisayarda iTunes programınıın.
    5. Usb kabloyu önce bilgisayar takın. Sonra telefonda Home tuşuna basıtutun ve o esnada diğer ucunuda iPhone takın. Home tuşuna basılı tutmaya devam edin. Aşağıdaki ekranı görene kadar Home tuşuna basılı tutun.
      iphone kurtarma modu
    6. Yukarıdaki ekranı gördüğünüzde iTunes "iTunes, kurtarma modunda bir iPhone buldu" mesajı gelecektir.
    7. Bu mesajda Tamam 'ı tıklayın.
    8. Geri Yükle / Restore butonuna basarak onarmak işlemine başlayabilirsiniz.iPhone geri yükleme
    alattin alattin (16984)
    10 yıl önce cevaplandı

    • İnternette Araştırdıklarımın Hepsini Denedim Ancak Olmadı. frkncnr 10 yıl önce
    • iTunes ile Restore yapabilirsiniz. Başka bir çözüm yolu yok şuan için. alattin 10 yıl önce
    • Geri dönüş yaptığınız için teşekkürler. alattin 10 yıl önce
    • Şuan Telefonu Bilgisayar'a Bağlantısını Gerçekleştirdim Güncelleştirmesi ile Geri Yükleme Yapılacak Ancak Telefon Açıldığında Yeniden Şifre Sorar Mı? Ya da Başka Birşey? frkncnr 10 yıl önce
    • Hayır restore işleminden sonra şifre sormayacaktır. alattin 10 yıl önce
    • Geri bildirim için teşekkürler, bir önceki mesajınızı cevap niteliği taşımadığı için silmek zorunda kaldım. alattin 10 yıl önce

    bunu yaptım güncelle ve geri yükle diyor onaylıyorum 1 öge indiriyor 5 10 dkk sonra telefonu açıyor ve itunes   telefonunuza erişmek istiyor diyor telefona gelen iletiye cevap veriniz yazıyor ama telefon aynı şekilde hiç bir ileti gelmiyor nasıl yapabilirim ne yapmam gerekiyor yardımcı olun...

    karayel karayel (1)