0 212 551 44 15 numaralı telefon kimin?

ceyda (312) 5 yıl önce sordu

Son bir kaç haftadır annemin telefonuna  0 212 551 44 15 numaralı telefondan arama geliyor. Annem pek telefondan anlamaz o yüzden hep cevapsız çağrı olarak görüyoruz. Ben dolandırıcı olabilirler açma dedim.  0 212 551 44 15 numaralı telefon kimin? bilen veya duyan var mı, dolandırıcı olabilirler mi?

Toplam 4 cevap

alivecan (337) 5 yıl önce cevapladı

0 212 551 44 15 numara Livatech adlı firmaya ait. Dolandırıcı değiller. Pazarlamacılar. Temizlik robotu pazarlıyorlar. O yüzden arıyorlar. Beni de aradılar bi kaç hafta önce. Galiba herkesi ariyorlar.

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

LİVATECH - LİVATECH TEKNİK PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

Siteleri https://www.ltlivatech.com.tr/iletisim/

mutecessis (216) 5 yıl önce cevapladı

http://www.nosorgulama.com Bu adresten kafana takılan numaralar hakkında yorumlar bulabilirsin.

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Benide Taciz eder gibi TTNET arıyor halbuki ortada ödenmeyen fatura vs yok olsada zaten gelirdi. :D