000webhost mu? Wordpress mi?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Site kuracağım ancak karar veremedim , 000webhost veya wordpress arasında kaldım mobilden yöneteceğim bu arada  😃

Toplam 4 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

000webhost bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor

buradaki yazımı oku.

000webhost USOM (Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi) tarafından engellenmiş. Oradan alacağın ücretsiz alan adı Türkiye'den erişilemez olacak. Wordpress daha mantıklı olacaktır.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Wordpress senin için daha avantajlı olur. 000webhost gibi karışık, profesyonel bilgi gerektiren şeylere hiç girme. Ayrıca WordPress'in Android uygulaması da var. Oradan hızlıca yazı paylaşabilirsin.

Bir de youtube'dan Wordpress.com derslerini mutlaka izle.. Günde 5 video izlesen kısa sürede Wordpress'in mantığını çözersin.

kralkatili123 (26) 5 yıl önce cevapladı

Dostum @farurhenho nun dediği gibi 000webhost çok karışık bir sistemi var wordpress kullanabilirsin daha kolay gelebilir sana ;) @fakiradam

tilakoit (1) 5 yıl önce cevapladı

Kesinlikle wordpress

kralkatili123 5 yıl önce

@alattin @temmuz @farurhenho reklam yapıyor bu arkadaş

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho gerçekten kendi sitesini koymuş

omercik 5 yıl önce

Reklam içeren link kaldırılmış ve @tilakoit kullanıcı hesabı da kapatılmıştır.

alattin 5 yıl önce

@kralkatili123 sağol ;)