02123816980 nolu telefon numarası sürekli arıyor!

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Turkcell T60 sürekli 02123816980 numaralı telefon numarası arıyor , engellemedim telefonda engelleme yok uygulama ilr yapmayı denedim o da çalışmadı ne yapabilirim nasıl bu kadar kolay rahatsıd edebiliyorlar..?

İnternetten araştırdım dolandırıcı numarası diyorlar..

darkcrak 5 yıl önce

cia cell ile engelleye biliyorsun

androidhacker 5 yıl önce

Bunun için çok endişelenmene gerek yok engelle bitsin gitsin :D

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Maalesef 0212 381 69 80gibi alenen kime ait olduğu bilinen numaralar telefon numaralarımızı bir yerlerden elde ediyorlar. Özellikle Arayan numarayı gösterme programları yüzünden telefon numaralarımız böyle ortalıkta geziyor ve  birileri de bunları reklam ya da dolandırıcılık amaçlı kullanıyor. uzmanim.net'te daha önce bahsedilen Alo Caller ID gibi programları yüklememek lazım.

Numara engelleme - Calls Blacklist bu programı ile deneyebilirsin. Bu programlar gelen aramayı çalmadan meşgule düşürüyor. Zaten engellemenin mantığı böyle çalışıyor.

ozgurlol 5 yıl önce

@murat program engellemiyor ki :/

murat 5 yıl önce

@ozgurlol programı dogru yapılandırmamış olabilir misin?