0xc000007b hatası nasıl çözülür (WİNDOWS 10)

yunusmka (5) 7 yıl önce sordu

Cineama 4d kullanmak istediğim karşıma 0xc000007b bu hata çıkıyor.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

0xc000007b hatası bilgisayarda Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package kütüphanesi eksik olduğundan kaynaklanıyor olabilir.Daha önce bu sorunu ilgili kütüphaneyi yükleyerek çözmüştüm.Aşağıdaki linklerden kütüphaneyi yükleyebilirsiniz.

Buradan 64-Bit için Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package sürümünü indirebilirsiniz.

Buradan 32-Bit için Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package sürümünü indirebilirsiniz.