0xc00007b hatası nasıl çözülürkesin çözüm?

memok61 (1) 8 yıl önce sordu

Arkadaşlar bilgiginiz gibi gta 5 0xc00007b hatası en kolay çözümü gta 5 ,fifa 2015 vb.oyunlarda sıkça karşılaşılıyor.Size verdigim linktekini indirin ve kurun bu kadar  hata çözülür .yardım için yorum atın yardım edeyim...İNDİRİN KESİN ÇALIŞIYOR BİLGİSAYARI YENİDEN BAŞLATIN SORUN ÇÖZÜLÜR...ZUM DOWLANDA BASIN DOWLAN SERVER CHİP ONLİNE,3,2,1 DİYE SAYAR ZUM DOWLANDA BASIP İNDİRİN KURUN BİRAZ ZAMAN ALACAK SORUNLAR ÇÖZÜLÜR...

link;   http://www.chip.de/downloads/All-in-One-Runtimes_37449838.html

murat 8 yıl önce

Memok, bunu soru-cevap şeklinde paylaşır mısın? Önce soru olarak sor, sonra da cevabını yaz.

Toplam 1 cevap

memok61 (1) 8 yıl önce cevapladı

tm anladım ama ilk yazım oldugu için heyecanlıyım