1 bilgisayarı 4-5 bilgisayarmış gibi kullanma

gnhn (7) 10 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar kısaca yapmak istediğim şey şu.

Aynı bilgisayardan aynı anda farklı şeyler yapmak istiyorm .

Bende macro recorder programı var bu işlem yaparken bilgisayarımı kullanamıyorum.

Aynı anda bilgisayarı birden fazla kişi kullanabilir mi?

Toplam 1 cevap

berk (224) 10 yıl önce cevapladı

Merhaba.

Macro recorder programı aktifken o anda hiç bir işlem  yapamazsınız. Fakat size şöyle bir önerim olucak.

Bilgisayarınıza sanal PC kurabilirsiniz. Sanal pc nedir nerden bulabilirim ?  buradan ulaşabilirisiniz. Sanal pc ile bilgisayarınıza birden fazla işletim sistemi kurabilirsiniz.