1 ocak 2018 kota bilgilerini öğreneneme

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar ben 1 ocak 2018 kota bilgilerini öğreneneme sorunu yaşıyorum yardımcı olabilirmisiniz son gelen kayıt zamanı 01-01-2018 03:56:57 gösteriyor

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Türk Telekom TekŞifre hesabın varsa bir de https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do bu adresten giriş yapıp öyle öğrenmeyi deneyin. Eğer yine aynı sonuç alırsanız Türk Telekom bilgileri güncellemediği içindir. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri: 444 0 375