1 TB HDD Marka Önerisi

hasan18 (-99) 6 yıl önce sordu

1 TB disk olarak öneriniz nedir? Hepsi aynı mıdır?

  • WD Blue
  • Seagate Barracuda
  • Toshıba P300

Genelde bu üç tanesi tercih edilir aralarında fark var mıdır sizce? Fiyatları zaten aşağı yukarı aynı.

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Link vermemişsin, karşılaştırma istiyor ve tercihleri soruyorsun. Senin yapman gerekeni bizmi yapacağız, ürünleri bulup karşılaştıracağız ve seni bilgilendireceğiz.

İnsaf yahu!

Tembellere yardım edemeyiz, kusura bakma :(

Ama eğer genel değerlendirme istiyorsan evet, seninde belirttiğin gibi.. Üç aşağı beş yukarı birbirlerine benzerler. Ama bunu sormanında bir manası olmaz. Sanki kendi düşüncelerinin tasdiğini bekler gibi..

Spor olsun diye değil fayda sağlasın diye sorular sorulmalıdır. Bu fayda hem sorana olacaktır hemde cevapları okuyan diğer site üyelerine. Böyle düşünülmelidir ve prensiplerde bu şekilde olmalıdır.

hasan18 6 yıl önce

1 TB klasik olanlar işte. Niye bu kadar büyüttünüz?

temmuz 6 yıl önce

Büyütmedimde kendin sormuşsun ve yine kendin cevaplamışsın, gereksiz gördüm. Ayrıca soruda olması gereken bilgiler yok, o sebeple.. @hasan18

hasan18 6 yıl önce

Hayır, genel olarak hepsinin 1 TB olanı klasikler zaten ya.

temmuz 6 yıl önce

Onu açık olarak belirtmemişsin ama. Öyleyse @isimyoktr'de tavsiyesinde bulunmuş, en ideali SSD olacaktır. SSD 3.5" fiyatları çok yüksek, 2.5" fiyatlar ise daha makul (nispeten) ama bunun içinde desktop uyumu için kızak, dönüştürücü gibi ayrıca gerekecek @hasan18

ouzdemirer (-115) 6 yıl önce cevapladı
  • WD Blue öneririm.
isimyoktr (3) 6 yıl önce cevapladı

ssd almanızı öneririm