100'den Fazla Fotoğrafı Nasıl Yollayabilirim ?

ahmetsamil (268) 7 yıl önce sordu

Merhaba,

Profesyonel fotoğraf makinesiyle çekilmiş 365 tane fotoğraf var elimde.Boyutları ise yaklaşık 3.5 GB.İnternet üzerinden fotoğrafın kalitesi düşmeyecek şekilde başka birisine nasıl gönderebiliriz ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Fofoğraflarınızı önce winrar ile sıkıştırın sonra burdan mega upload sitesinden bir hesap oluşturun rar dosyasını siteye yükleyin boyutuna göre zaman alır yükletme işleminden sonra rar dosyasının linkini arkadaşınıza gönderin arkadaşınız fotoğrafları aynı kalitede bilgisayarına indirir istersenin yükletmiş olduğunuz fotoğraflarınızı silebilirsinizde kalabilirde