100 e kadar nasıl yazdırılır

misty (556) 4 yıl önce sordu
echo $a[0][0];
echo $b[0][0];
echo $a[0][1];
echo $b[0][1];
echo $a[0][2];
echo $b[0][2];
echo $a[0][3];
echo $b[0][3];
echo $a[0][4];
echo $b[0][4];
echo $a[0][5];
echo $b[0][5];
echo $a[0][6];
echo $b[0][6];
.
echo $a[0][100];
echo $b[0][100];

Toplam 2 cevap

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

// Php basit bi örnek net bi açıklama yapmadıgın için dizileri saydırcagını varsayıyorum

// Örnek Dizi
$dizi = [1,2,3,4,5,6,7,8,9,10];

// Count dizinin sayısını buluyor kullanmamın sebebi örnek 100 kadar saydırcan 80 içerik varsa  kalan 20 döngüde hata veriyor o yüzden dizide olan eleman sayısı kadar döngü çalışmasını saglıyoz

$sayi = count($dizi);

for($i=0;  $i<$sayi; $i++){

    echo $dizi[0][$i];
};

// $dizi[0][$i] ;
Böyle dene

misty 4 yıl önce

Peki bunu nasıl tablo içerisine alabilirim. tablonun ilk sutünunda numaralandırma olacak şekilde. @krsn

krsn 4 yıl önce

php html kulanıma bak ordan yapabilirsin basitce

misty 4 yıl önce

Siz yapabiliyosanız çözümünüzü güncelleyebilir misiniz @krsn

huseyinkkamer (77) 4 yıl önce cevapladı

Merhaba ,

Ne yapmak isteniyor. Bat dosyasında mı 100 e kadar sayılacak veya hangi programlama dilinde 100 e kadar saydırılacak. Onun bilgisini paylaşır mısın?

Örnek Python 'da

a=0

for a<=100:

a=a+1

print(a)

bu kod 0 dan 100 e kadar sayım yapılmaktadır. Senin yapmak istediğin nedir bildirebilirsen yardımcı olurum.

misty 4 yıl önce

etikette yazdığı gibi phpde. verdiğim örnekteki noktalı yeri doldurmak istiyorum.

huseyinkkamer 4 yıl önce

Ben soruyu anlamadığım için yardımcı olamayacağım. Soruyu anlaşılır yazmak cevap almanın birinci önceliğidi.r :D :)