100 TL bütçe için kablosuz bluetooth kulaklık önerisi?

semm65 (85) 5 yıl önce sordu

dediğim gibi var mı önerisi olan kullanan çevresinde gören 100 tl bi bütçem  var şu tipten kablosuz olsun!

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Aşağıya iki tane bırakıyorum. Bakar ve tercihine göre ikisinden birini alırsın.

Xiaomi Mi Max - M90 Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

Philips SHQ1400CL/00 ActionFit Kulakiçi Kulaklık

Bu arada resimdeki kulaklıklara kulakiçi kulaklık deniyor. İnternette "kablosuz kulakiçi kulaklık" diye aratarak daha fazla ürün bulabilirsin.

semm65 5 yıl önce

efendim teşekkür ederim ama ben daha çok airpod tarzı arıyorum sıfır kablo

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

50 - 100 Lira arası bluetooth kulak içi kulaklıklar - hepsiburada (tıkla)

50 - 100 Lira arası bluetooth kulak içi kulaklıklar - gittigidiyor (tıkla)

Hiç birini kullanmadım. Ürün bilgileri blunan sayfalarda daha önce satın alan ve kullananların yorumlarını okursun, o doğrultuda karar verirsin.