1000-1200 tl aralığında alınabilecek en iyi telefon hangisidir?

mrrmmr (1) 7 yıl önce sordu

1000-1200 tl arası bir bütçem var.Samsung galaxy J7,Asus zenfone 2,General Mobile GM 5 plus gibi birçok telefonu araştırdım.J7 almaya karar vermiştim.Ancak çesitli forum sitelerinde kullanıcılar tarafından yapılan yorumlarda telefonda son zamanlarda sorun olduğunu,şarj süresinde sıkıntı olduğu,ısınma gibi problemlerinin olduğunu okudum.GM 5 plusta kronik sorunlar varmış.Zenfone 2 için de telefona birşey olsa malzemesi bulunmuyor dendi.Kısaca kararsız kaldım.Bu fiyat bandında, en az 2 sene kullanabileceğim,performans açısından iyi olan telefon önerebilir misiniz?

Toplam 1 cevap

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

Bence General Mobile GM5 Plus almalısın.İstediğin her oyunu açar,telefon takılmadan çok seri işlemler yapabilirsin, kamerası iyi.Eğer kullanan sorun var diyenler varsa ilk çıktığı zaman almışlarsa 1. Part olduğu için hata olması normaldir sen 3. Partı bekleyip çıkınca alabilirsin.