1000-1200 TL arası oyun oynamak için sistem önerisi

admin334 (1) 6 yıl önce sordu

1000-1200 tl arası oyun oynamak için masaüstü kasa almayı düşünüyorum. Önerileriniz nedir?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

1200 TL gibi bir fiyata güncel oyunları rahatlıkla kaldırabilecek bir sistem bulmanız ülkemizde imkansız. Mümkünse biraz daha bütçeni yüksek tutmaya çalışın.

Size şu sistemi öneririm:

  • İşlemci: Intel Pentium G4400
  • Ekran kartı: ASUS Phoenix GeForce GT 1030 OC Edition, 2 GB GDDR5
  • Kasa: Nagas B160
  • Anakart: ASRock H110M-DGS
  • RAM (bellek): Adata Premier Series 8 GB 2133MHz
  • Sabit disk: Seagate Barracuda 1TB
nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

1200 TL ? Bu sistemle Yeni neslin oyunlarını açamazsın GTA 5 Desen low ayarlarda 20 fps alır. Anca bu fiyata Gta Vice City Gta san andreas. gibi eski oyunları oynayabilirsin. ama şu bütçeni biraz arttırıp şu sistemi al derim:

Not Bilgisayarı Almadan önce bir düşün internette 1700 TL ye i7 işlemcili PC satıyolar bunlara inanma i7 1. nesil ilk nesil 1. nesil üretilmediği için muhtemelen 2. el vereceklerdir. Bu Tür firmalar belli.

Sistem Şu :

TIKLA
Sistem Oyun Testi Ve Performansı :

Not: Sistem 1450 TL deniliyor fakat Dolar arttıgı için fiyatta artmasından dolayı şu an bu PC 1800 TL. 1200 TL ye alacaksan dediğim gibi 1200 tl ye Güncel olmayan oyunlar oynarsın.