11 YILLIK MONİTÖR TEHLİKELİ Mİ?

hsyn01 (52) 3 yıl önce sordu

Merhaba, elimde şuan kullandığım asus lcd monitör var ve tam 11 yıllık. bunun patlama vs tehlikesi var mıdır? ( çok ısınıyor ve kulağını dayadığında cızırtı gibi bir ses çıkartıyor )

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Hayır tehlike değildir, monitörler patlamaz öyle kolay kolay, cızırtı sesi benim 9 yıllık IPS monitörden de geliyor ara sıra, adaptörden de geliyor olabilir o ses.

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Tehlikeli bir  durum yok. Ömrü dolunca bozulur. Patlama, çatlama olmaz.