13 Temmuz 2018 Instagram çalışmıyor sorunu

murat (12492) 5 yıl önce sordu

Instagram'a giriş yapmak istediğimde 500 Internal Server hatası alıyorum. Eğer giriş yapmışsam Akış yenilenemedi hatası veriyor.

Bazende 5XX server error hatası alıyorum. Sorunun çözümü nedir?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

13 Temmuz 2018  tarihinde saat 21:00'dan itibaren Instagram sunucularında sorunlar oluşmaya başladı. Binlerce kişi Instagram ile ilgili 5XX server error, akış yenilenemedi, 500 Internal server error gibi hatalar almaya başladılar.

Bu sorun genel bir sorundur. Instagram sunucularında şuanda bazı sorunlar yaşanıyor. Yaşanan sorun dünya genelindedir. Bu sebepten sadece sorunun düzelmesi için beklemeniz gerekiyor.

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Sanırım sorun düzeldi. Bende şuan hiç bir problem yok. Rahatlıkla girebiliyorum.