13 yaş formuna sizin verdiğiniz linke tıklayarak ulaştım ama gönder seçeneği eksik alan var diye ikaz ediyo Napmalıyım

kullanici304134 (1) 2 yıl önce sordu

Formdaki hersey dolu ama eksik alan var diye ikaz ediyor anlamadım ne olduğunu üstelik yaşım normal olduğu gibiydi birden 13 yaş formu cıkardi önüme instagram sonra hesabim engellendi

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

instagram Bu alan boş bırakılamaz - Zorunlu Alan Eksik hatası için bir video yayınladık:

instagram Bu alan boş bırakılamaz - Zorunlu Alan Eksik ÇÖZÜM (izlemek için tıkla)

Hata aslında eksik alandan falan kaynaklanmıyor. Tamamen instagramın saçmalaması. Hesap engelli olduğu için formu göndermene izin vermiyor. Videoda mail ile instagrama nasıl ulaşırsın anlatıyorum.