13 Yaş nedeniyle Instagram hesabım kilitlendi ne yapabilirim?

kullanici641133 (1) 3 yıl önce sordu

13 Yaş nedeniyle hesabım kilitlendi, hesabımı nasıl aktif hale getirebilirim?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 3 yıl önce cevapladı

Instagram yetkililerine itiraz formu atmanız gerekmekte 14 gün geçmeden formu iletmeniz önemli forum linki

Girmeniz gereken bilgiler aşağıdaki gibidir

  • Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız
  • Instagram kullanıcı adınız
  • Hesabınızda kayıtlı e-posta adresi
  • Doğum tarihiniz

Bu adımları tamamlamadan hesabınıza giriş yapamayacağınızı lütfen aklınızda bulundurun.

Videolu anlatım için Instagram 13 Yaş Sorunu Çözümü linkine tıklayabilirsiniz.